Futsal COMBIX „A“ vs. FC DALMACH Turnov

1.11.2014
COMBIX vs. FC DALMACH TURNOV
60 fotografií

Zde jsou komentáře zakázány.

Kalendář událostí

Listopad 2014
P Ú S Č P S N
 1
Futsal COMBIX UNL "A" – domácí zápas: 20.00
Futsal COMBIX "A" vs. FC DALMACH Turnov
Hokejbal Orion vs. Coma Team
Fotbal U17 FK UNL vs FC MAS Táborsko
Volejbal VK Slovan Chabařovice B - VK Ervěnice B
Volejbal 2.liga ženy Chabařovice - Chodov
Hokejbal ELBA DDM vs. Hradec Králové
Volejbal: Extraliga muži Ústí n. L. vs. Havířov
2
Basketbal U11 Sluneta B vs. Sluneta C
Basketbal U15 Sluneta vs. Kondoři Liberec
3
Futsal Combix B vs. Tutti Pizza
45
BASKETBAL Sluneta Ústí n.L. "A" - domácí zápas: 18.00
Basketbal Sluneta vs. Prostějov
6
Florbal Ústí n.L. vs. Bivoj Litvínov
Hokej MD Slovan vs. Chemnitz
7
Hokej SLOVAN Ústí n.L. Junioři - domácí zápas
Hokej Slovan vs. Motor Č. Budějovice
Friday Dance Night Fever I. část
Friday Dance Night Fever II. část
Friday Dance Night Fever III. část
8
Hokej Slovan Ústí n.L "A" - domácí zápas: 17.00
JUDO
9
BASKETBAL Sluneta Ústí n.L. "A" - domácí zápas
101112
Hokej Slovan Ústí n.L "A" - domácí zápas: 17.00
Krasobruslení 2014-11-12
Slovan vs. Litoměřice
13
Volejbal Český pohár Ústí n. L. vs. Ostrava
14
Fotbal FK Ústí "A"- domácí zápas: 18.00
Hokej SLOVAN Ústí n.L. Junioři - domácí zápas
Hokej SLOVAN SD - domácí zápas
Hokej SD Slovan vs. Třemošná
Fotbal FK UNL - MFK OKD Karviná
Hokej JUSlovan vs. Most
15
Futsal COMBIX UNL "A" – domácí zápas: 20.00
Volejbal ženy Chabařovice vs. Liberec
Hokejbal SŽ ELBA DDM vs. Hostivař
Basketbal Ženy Sluneta vs. Strakonice "B"
Volejbal UNL vs. Karlovarsko
16
BASKETBAL Sluneta Ústí n.L. "A" - domácí zápas
Hokej SLOVAN SD - domácí zápas
Basketbal SLUNETA UNL vs. Geosan Kolín
Dětský festival sportovního tance
17
Hokej SLOVAN MD - domácí zápas
Hokej MD Slovan vs. KOBRA Praha
Futsal Okresní přebor FC Kolbenschmidt cz vs. Hop Trop UL
1819
Hokej Slovan Ústí n.L "A" - domácí zápas: 18.00
Krasobruslení Filip Ščerba
Hokej Slovan vs. Třebíč
20
Basketbal Sluneta UNL vs. NH Ostrava
21
Futsal FC Tiradores vs. Dynamo UNL
22
Hokej Slovan Ústí n.L "A" - domácí zápas: 17.00
Slovan vs. Havlíčkův Brod
23
Hokej SLOVAN Ústí n.L. Junioři - domácí zápas
BASKETBAL Sluneta Ústí n.L. "A" - domácí zápas
Volejbal Kadekty SKP Sever vs. Veros Chomutov
24
Futsal Combix C vs. FC Sokol
252627
Futsal 3.třída Italové vs. Sampdoria
28
Hokej SLOVAN SD - domácí zápas
Hokej JU Slovan vs. HC Rebel Havl. Brod
29
Futsal COMBIX UNL "A" – domácí zápas: 11.30
Florbal UNL vs. 1.FBK Rožnov p.R.
Fotbal ŽENY AC Uragán UNL x SK Slavie Praha
Futsal COMBIX Ústí n.L. INDOSS Plzeň
30
BASKETBAL Sluneta Ústí n.L. "A" - domácí zápas
Hokej SLOVAN MD - domácí zápas
Volejbal SKP Sever st. žákyně
Basketbal Sluneta vs. MMCITÉ Brno
Hokej MD Slovan vs. Meteor Třemošná
Hokejbal Coma Team vs. Ještěři
Ústecký VitaSport Maraton a půlmaraton 2014

Štítky

TAXI-AUSSIG

TAXI-AUSSIG2

SPORTOVNÍ FOTOGRAF

Hledáte fotografa

Odkazy

Sportovní kluby