Zobrazit podle sekce a data Kalendář Duben 2019
SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3

65 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3
SLUNETA vs Kolín 16.4.2019

88 fotografií

SLUNETA vs Kolín
VC města Ústí v plavání 2019

379 fotografií

6. ročník VC města Ústí  v plavání 2019 
ELBA DDM vs Alpiq Kladno 13.4.2019

123 fotografií

ELBA DDM vs Alpiq Kladno 1:5 (0:3; 1:0; 0:2)  A-tým ústeckých hokejbalistů ani ve třetím čtvrtfinálovém utkání nestačil na velmi dobře hrající Kladno a sezóna 2018/2019 v CROSSDOCK EXTRALIZE je u konce. 
SLUNETA vs Svitavy 10.4.2019

103 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 
BOX LIVE Ústí nad Labem IV.

153 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část IV.  Zápasy: 9) Michal Řehák (CZE) vs Robert Rosenberg (CZE); 10) Ali Eren Demirezen (TUR) vs Adnan Redzovic (BIH); Tomáš Šálek (CZE) vs Pavel Šour (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem III. 6.4.2019

188 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem III. Titulový zápas organizace WBC o světový pás  ve váze Atomweight (46,27 kg/102 lbs) mezi Fabiána BYTYQI (CZE) vs Maria Soledad VARGAS (Mexico) vypsaný na 10 kol byl hlavním tahákem a zápasem večera 
BOX LIVE Ústí nad Labem II. 6.4.2019

88 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část II.  Zápasy: 5) Tomáš Tovačovský (CZE) vs Martin Kabrhel (CZE); 6) Radek Vařák (CZE) vs Michal Marek (CZE); Marián Džupka (SVK) vs Filip Grznár (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem 6.4.2019

93 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem - svátek profesionálního boxu, část I.  Zápasy: 1) Dario Socci (ITA) vs Richard Walter (CZE); 2) Linda Dostálková (CZE) vs Monika Antonik (POL); 3) Stanislav Eschner (CZE) vs René Molík (CZE); 4) Radoslav Estočin (SVK) vs David Vicena (CZE) ... 
Blades UNL vs Pardubice Stallions 7.4.2019

203 fotografií

Blades UNL vs Pardubice Stallions 9:20 (0:6, 3:0, 0:8, 6:6) Historicky první ukání Blades v nejvyšší soutěži Amerického fotbalu v ČR. Historicky první body Blades v Paddock lize obstaral Marek Hruboň, první touchdown se v závěru utkání zasloužil Jakub Imr. 
FC Rapid vs BOCA Juniors 5.4.2019

137 fotografií

FC Rapid vs BOCA Juniors 6:3 finále okresního přeboru futsalu 
Sluneta vs BK Opava 3.4.2019

76 fotografií

Sluneta vs BK Opava 78:84 
FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 1.4.2019

91 fotografií

FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 0:1 (0:0) 

Kalendář událostí

Duben 2019
P Ú S Č P S N
1
FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice
23
Sluneta vs BK Opava
45
FC Rapid vs BOCA Juniors
6
BOX LIVE Ústí nad Labem I.
BOX LIVE Ústí nad Labem II.
BOX LIVE Ústí nad Labem III.
BOX LIVE Ústí nad Labem IV.
VC města Ústí v plavání 2019
7
Blades UNL vs Pardubice Stallions
8910
SLUNETA vs Svitavy
111213
ELBA DDM vs Alpiq Kladno
14
1516
SLUNETA vs Kolín
1718192021
22232425
SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3
262728
2930EC

Štítky

TAXI-AUSSIG

TAXI-AUSSIG2

SPORTOVNÍ FOTOGRAF

Hledáte fotografa

Odkazy

Sportovní kluby