Zobrazit podle sekce Kalendář
FK UNL vs FC Vysočina Jihlava 22.7.2019

95 fotografií

FK UNL vs FC Vysočina Jihlava
Blades vs Vysočina Gladiators 9.6.2019

165 fotografií

Skokové závody Bukov 8.5.2019

556 fotografií

Skokové závody Bukov - Sportovní stáj Svobodová 
FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 8.5.2019

90 fotografií

FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 0:2 (0:0)  
Dračí lodě 2019 Vaňov

212 fotografií

Dračí lodě 2019 Vaňov  
ELBA DDM JU vs Letohrad 4.5.2019

113 fotografií

ELBA DDM JU vs Letohrad 1:0 (0:0; 0:0; 1:0) první utkání juniorské Play Off hokejbalu 
SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3

65 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3
SLUNETA vs Kolín 16.4.2019

88 fotografií

SLUNETA vs Kolín
Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice

196 fotografií

Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice 
VC města Ústí v plavání 2019

379 fotografií

6. ročník VC města Ústí  v plavání 2019 
ELBA DDM vs Alpiq Kladno 13.4.2019

123 fotografií

ELBA DDM vs Alpiq Kladno 1:5 (0:3; 1:0; 0:2)  A-tým ústeckých hokejbalistů ani ve třetím čtvrtfinálovém utkání nestačil na velmi dobře hrající Kladno a sezóna 2018/2019 v CROSSDOCK EXTRALIZE je u konce. 
SLUNETA vs Svitavy 10.4.2019

103 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 
BOX LIVE Ústí nad Labem IV.

153 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část IV.  Zápasy: 9) Michal Řehák (CZE) vs Robert Rosenberg (CZE); 10) Ali Eren Demirezen (TUR) vs Adnan Redzovic (BIH); Tomáš Šálek (CZE) vs Pavel Šour (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem III. 6.4.2019

188 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem III. Titulový zápas organizace WBC o světový pás  ve váze Atomweight (46,27 kg/102 lbs) mezi Fabiána BYTYQI (CZE) vs Maria Soledad VARGAS (Mexico) vypsaný na 10 kol byl hlavním tahákem a zápasem večera 
BOX LIVE Ústí nad Labem II. 6.4.2019

88 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část II.  Zápasy: 5) Tomáš Tovačovský (CZE) vs Martin Kabrhel (CZE); 6) Radek Vařák (CZE) vs Michal Marek (CZE); Marián Džupka (SVK) vs Filip Grznár (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem 6.4.2019

93 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem - svátek profesionálního boxu, část I.  Zápasy: 1) Dario Socci (ITA) vs Richard Walter (CZE); 2) Linda Dostálková (CZE) vs Monika Antonik (POL); 3) Stanislav Eschner (CZE) vs René Molík (CZE); 4) Radoslav Estočin (SVK) vs David Vicena (CZE) ... 
Blades UNL vs Pardubice Stallions 7.4.2019

203 fotografií

Blades UNL vs Pardubice Stallions 9:20 (0:6, 3:0, 0:8, 6:6) Historicky první ukání Blades v nejvyšší soutěži Amerického fotbalu v ČR. Historicky první body Blades v Paddock lize obstaral Marek Hruboň, první touchdown se v závěru utkání zasloužil Jakub Imr. 
FC Rapid vs BOCA Juniors 5.4.2019

137 fotografií

FC Rapid vs BOCA Juniors 6:3 finále okresního přeboru futsalu 
Sluneta vs BK Opava 3.4.2019

76 fotografií

Sluneta vs BK Opava 78:84 
FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 1.4.2019

91 fotografií

FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 0:1 (0:0) 
Stránky:1234567...72»