Zobrazit podle sekce Kalendář
Slovan vs. Rytíři Kladno 070919

178 fotografií

Poslední přípravné utkání domácího Slovanu se odehrálo v sobotu 7.9. proti již extraligovému Kladnu. Zápas sliboval hlavně možnost vidět hrajícího Jardu Jágra, avšak k jeho nastoupení bohužel nedošlo. A tak více jak 1700 diváků jej mohlo vidět pouze na střídačce hostů. Nicméně domácí tým se soupeře nijak nezalekl a bojoval. Bohužel to nestačilo a konečné [...]
Slovan vs HC Děčín 3.9.2019

75 fotografií

Slovan vs HC Děčín 8:1 (1:0, 2:1, 5:0 ) Ústecký celek vyzval v předposledním domácím přípravném utkání druholigový Děčín a po opatrné první třetině si ve třetí  s chutí zastřílel
Beach Aréna 25.8.2019

197 fotografií

Beach aréna a Turnaj mixů a ženských družstev 25.8. 2019
Florbal Ústí vs Česká Lípa 26.8.2019

111 fotografií

Florbal Ústí vs FBC Česká Lípa 7:8 (4:1, 3:2, 0:5) Pohár Českého Florbalu -  škoda desetiminutového výpadku v poslední třetině která znamenala obrat a vítězství českolipských florbalistů. Na druhou stranu je třeba pochválit mladou krev v ústeckém týmu, která předváděla divácky líbivý a atraktivní florbal
Chvilka na Orlíku 25.8.2019

110 fotografií

Orlík Cup 2019 pár záběrů z tradičního turnaje a zápasů o 5 a 3 místo
Česká Rep. U18 vs Ukrajina 24.8.2019

231 fotografií

Česká Rep. U18 vs Ukrajina 0:1 pp Vítězem 26. ročníku Memoriálu Václava Ježka hráčů do 18 let se stal tým Ukrajiny, který ve finále porazil Českou Republiku na penalty
Autocros v Chabařovicích 24.8.2019

64 fotografií

Autocros v Chabařovicích po delší době motorsport na stránkách
ČR U18 vs Lotyšsko 22.8.2019

76 fotografií

Česká Rep U18 vs Lotyšsko U18 2:1 (2:0)  Vítězné utkání v rámci Memoriálu Václava Ježka, které se hrálo na stadionu v Ústí nad Labem, posunulo česká lvíčata do finále turnaje ve kterém nastoupí proti vrstevníkům z Ukrajiny.
Slovan vs Benátky n.J. 22.8.2019

52 fotografií

Slovan vs Benátky n.J. 7:4 (1:1, 3:3, 3:0) Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve třetí třetině
Slovan vs Stadion Litoměřice 20.8.2019

109 fotografií

Slovan Ústí vs Stadion Litoměřice 1:4 (0:2, 1:0, 0:2) přípravné utkání na novou sezonu ústeckým nevyšlo.
Box Hospůdka EDEN Ústí n.L. 17.8.2019

199 fotografií

Hospůdka EDEN Lukáše Konečného dnes ožila devíti boxerskými duely. V ringu byl i Tom Schwarz, který naposledy boxoval v červnu proti Tyson Fury v Las Vegas a jak oznamoval Lukáš konečný " v červnu v Las Vegas a v srpnu na pískovišti v Ústí nad Labem. Druhou ozdobou byl Adam Deines, který bojoval naposledy [...]
Slovan vs Dresdner Eislöwen Eishockeyclub 15.8.2019

133 fotografií

Slovan vs Dresdner Eislöwen Eishockey club 4:5 (0:2,3:1,1:2) další ze série přípravných utkání
Slovan UNL vs HC Baník Sokolov 8.8.2019

106 fotografií

Slovan UNL vs HC Baník Sokolov 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) první z domácích přípravných zápasů Slovanu nevyšel....
Memoriál Oty Eisnera a 25let Coma Team 4.8.2019

356 fotografií

Memoriál Oty Eisnera a 25 let Coma Team ... to byl parádní hokejbalový den
FK UNL vs 1.SK Prostějov 2.8.2019

117 fotografií

Arma poprvé v sezoně s plným bodovým ziskem na domácím hřišti FK UNL vs 1.SK Prostějov 3:1 (0:0)