Najděte si svou akci v našem interaktivním kalendáři

Seznam akcí, které pro Vás sledujeme

Florbal Ústí Ženy vs Chomutov 27.10.2019

176 fotografií

Florbal Ústí Ženy vs Chomutov 4:2  
Sluneta vs USK Praha 27.10.2019

128 fotografií

SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha 74:80 (17:24 35:40 58:54) 
SKV UNL vs VK Euro Sitex Příbram 26.10.2019

162 fotografií

SKV UNL vs VK Euro Sitex Příbram  3:2 (17:25, 25:22, 23:25, 25:22, 15:13) 
Slovan vs České Budějovice 26.10.2019

97 fotografií

Slovan vs České Budějovice 1:8 (1:2, 0:5, 0:1)  
Florbal Ústí Ženy vs Bivoj Litvínov 26.10.2019

166 fotografií

Florbal Ústí Ženy vs Bivoj Litvínov 
FC Rapid vs BOCA Chotěboř 26.10.2019

118 fotografií

FC Rapid vs BOCA Chotěboř 8:5 
Slovan vs Slavia Praha 21.10.2019

84 fotografií

Slovan vs Slavia Praha 2:4 (1:3, 0:0, 1:1) 
SKV Ústí nad Labem JU vs Kolín JU 19.10.2019

186 fotografií

SKV Ústí nad Labem JU  vs Kolín JU 2:3 
Florbal Ústí vs ZKF AQM Petrovice 19.10.2019

128 fotografií

Florbal Ústí vs ZKF AQM Petrovice 11:1 (5:0, 3:0, 3:1) 
Slovan vs Benátky n.J. 17.10.2019

125 fotografií

Slovan vs Benátky n.J. 4:3 p (0:1, 3:0,0:2-1:0)  
Slovan vs Třebíč 10.10.2019

78 fotografií

Utkání Chance Ligy ledního hokeje Slovan Ústí n.L vs Horácká Slavia Třebíč 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) 
Sluneta vs Olomoucko 9.10.2019

87 fotografií

ALBIM CUP 2019 day II. 29.9.2019

724 fotografií

ALBIM CUP 2019 ovládli Glasgow Rangers  KONEČNÉ POŘADÍ / FINAL STANDINGS: 1. Glasgow Rangers FC 2. FK Teplice 3. WKS Śląsk Wrocław 4. AC Sparta Praha 5. SK Slavia Praha 6. FC Zbrojovka Brno 7.  Legia Warszawa 8. SK Sigma Olomouc 9. Hertha Berlin SC 10. SG Dynamo Dresden 11. 1. FC Slovácko 12. FC Slovan Liberec 13. Wolverhampton Wanderers FC 14. FC Viktoria Plzeň 15. Mostecký FK 16. Perth Football Academy 17. [...]
ALBIM CUP 2019 day I. 28.9.2019

366 fotografií

ALBIM CUP 2019  day I. 28.9.2019 14. ročník mezinárodního fotbalového turnaje dorostu ALBIM CUP 2019  Také tento rok do Ústí nad Labem zavítali dorostenecké týmy z celého světa! Českou špičku doplnily týmy z Anglie, Skotska, Polska, Německa i daleké Austrálie. 
Slovan vs Havířov 29.9.2019

127 fotografií

Slovan vs Havířov 2:3pp 
Rapid vs Interobal Plzeň 29.9.2019

129 fotografií

Rapid vs Interobal Plzeň 7:2 
Slovan vs Frýdek Místek 28.9.2019

105 fotografií

SLOVAN VÍTĚZNÝ ... Slovan vs Frýdek Místek 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) 
Sluneta vs KK Vrijednosnice OSIJEK 25.9.2019

100 fotografií

Sluneta Ústí  vs KK Vrijednosnice OSIJEK 88:82 (43:41) v základní skupině Alpe Adria Cup  
Slovan vs Poruba 23.9.2019

116 fotografií

Slovan vs Poruba
Slovan vs Zubr Přerov 18.9.2019

87 fotografií

Slovan vs Zubr Přerov 1:7 (1:0; 0:6; 0:1) 
Florbal Ústí JU vs VŠO Florbal Chodov 18.9.2019

83 fotografií

Florbal Ústí JU - VŠO Florbal Chodov 6:5pp ve druhém kole juniorské Ligy
Slovan vs HC Děčín 3.9.2019

75 fotografií

Slovan vs HC Děčín 8:1 (1:0, 2:1, 5:0 ) Ústecký celek vyzval v předposledním domácím přípravném utkání druholigový Děčín a po opatrné první třetině si ve třetí  s chutí zastřílel 
Beach Aréna 25.8.2019

197 fotografií

Beach aréna a Turnaj mixů a ženských družstev 25.8. 2019 
Florbal Ústí vs Česká Lípa 26.8.2019

111 fotografií

Florbal Ústí vs FBC Česká Lípa 7:8 (4:1, 3:2, 0:5) Pohár Českého Florbalu -  škoda desetiminutového výpadku v poslední třetině která znamenala obrat a vítězství českolipských florbalistů. Na druhou stranu je třeba pochválit mladou krev v ústeckém týmu, která předváděla divácky líbivý a atraktivní florbal 
Chvilka na Orlíku 25.8.2019

110 fotografií

Orlík Cup 2019 pár záběrů z tradičního turnaje a zápasů o 5 a 3 místo 
Česká Rep. U18 vs Ukrajina 24.8.2019

231 fotografií

Česká Rep. U18 vs Ukrajina 0:1 pp Vítězem 26. ročníku Memoriálu Václava Ježka hráčů do 18 let se stal tým Ukrajiny, který ve finále porazil Českou Republiku na penalty 
Autocros v Chabařovicích 24.8.2019

64 fotografií

Autocros v Chabařovicích po delší době motorsport na stránkách 
ČR U18 vs Lotyšsko 22.8.2019

76 fotografií

Česká Rep U18 vs Lotyšsko U18 2:1 (2:0)  Vítězné utkání v rámci Memoriálu Václava Ježka, které se hrálo na stadionu v Ústí nad Labem, posunulo česká lvíčata do finále turnaje ve kterém nastoupí proti vrstevníkům z Ukrajiny. 
Slovan vs Benátky n.J. 22.8.2019

52 fotografií

Slovan vs Benátky n.J. 7:4 (1:1, 3:3, 3:0) Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve třetí třetině 
Slovan vs Stadion Litoměřice 20.8.2019

109 fotografií

Slovan Ústí vs Stadion Litoměřice 1:4 (0:2, 1:0, 0:2) přípravné utkání na novou sezonu ústeckým nevyšlo. 
Box Hospůdka EDEN Ústí n.L. 17.8.2019

199 fotografií

Hospůdka EDEN Lukáše Konečného dnes ožila devíti boxerskými duely. V ringu byl i Tom Schwarz, který naposledy boxoval v červnu proti Tyson Fury v Las Vegas a jak oznamoval Lukáš konečný " v červnu v Las Vegas a v srpnu na pískovišti v Ústí nad Labem. Druhou ozdobou byl Adam Deines, který bojoval naposledy [...]
Slovan vs Dresdner Eislöwen Eishockeyclub 15.8.2019

133 fotografií

Slovan vs Dresdner Eislöwen Eishockey club 4:5 (0:2,3:1,1:2) další ze série přípravných utkání 
Slovan UNL vs HC Baník Sokolov 8.8.2019

106 fotografií

Slovan UNL vs HC Baník Sokolov 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) první z domácích přípravných zápasů Slovanu nevyšel.... 
Memoriál Oty Eisnera a 25let Coma Team 4.8.2019

356 fotografií

Memoriál Oty Eisnera a 25 let Coma Team ... to byl parádní hokejbalový den 
FK UNL vs FC Vysočina Jihlava 22.7.2019

95 fotografií

FK UNL vs FC Vysočina Jihlava
Skokové závody Bukov 8.5.2019

556 fotografií

Skokové závody Bukov - Sportovní stáj Svobodová 
FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 8.5.2019

90 fotografií

FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 0:2 (0:0)  
Blades UNL vs Prague Lions 5.5.2019

259 fotografií

Blades UNL vs Prague Lions 0:31 (0:7)   Blades UNL vs Prague Lions 5.5.2019 259 fotografií 123►
Dračí lodě 2019 Vaňov

212 fotografií

Dračí lodě 2019 Vaňov  
SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3

65 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3
SLUNETA vs Kolín 16.4.2019

88 fotografií

SLUNETA vs Kolín
Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice

196 fotografií

Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice 
VC města Ústí v plavání 2019

379 fotografií

6. ročník VC města Ústí  v plavání 2019 
ELBA DDM vs Alpiq Kladno 13.4.2019

123 fotografií

ELBA DDM vs Alpiq Kladno 1:5 (0:3; 1:0; 0:2)  A-tým ústeckých hokejbalistů ani ve třetím čtvrtfinálovém utkání nestačil na velmi dobře hrající Kladno a sezóna 2018/2019 v CROSSDOCK EXTRALIZE je u konce. 
SLUNETA vs Svitavy 10.4.2019

103 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 
BOX LIVE Ústí nad Labem IV.

153 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část IV.  Zápasy: 9) Michal Řehák (CZE) vs Robert Rosenberg (CZE); 10) Ali Eren Demirezen (TUR) vs Adnan Redzovic (BIH); Tomáš Šálek (CZE) vs Pavel Šour (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem III. 6.4.2019

188 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem III. Titulový zápas organizace WBC o světový pás  ve váze Atomweight (46,27 kg/102 lbs) mezi Fabiána BYTYQI (CZE) vs Maria Soledad VARGAS (Mexico) vypsaný na 10 kol byl hlavním tahákem a zápasem večera 
BOX LIVE Ústí nad Labem II. 6.4.2019

88 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část II.  Zápasy: 5) Tomáš Tovačovský (CZE) vs Martin Kabrhel (CZE); 6) Radek Vařák (CZE) vs Michal Marek (CZE); Marián Džupka (SVK) vs Filip Grznár (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem 6.4.2019

93 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem - svátek profesionálního boxu, část I.  Zápasy: 1) Dario Socci (ITA) vs Richard Walter (CZE); 2) Linda Dostálková (CZE) vs Monika Antonik (POL); 3) Stanislav Eschner (CZE) vs René Molík (CZE); 4) Radoslav Estočin (SVK) vs David Vicena (CZE) ... 
Blades UNL vs Pardubice Stallions 7.4.2019

203 fotografií

Blades UNL vs Pardubice Stallions 9:20 (0:6, 3:0, 0:8, 6:6) Historicky první ukání Blades v nejvyšší soutěži Amerického fotbalu v ČR. Historicky první body Blades v Paddock lize obstaral Marek Hruboň, první touchdown se v závěru utkání zasloužil Jakub Imr. 
Stránky:«1234567»

Štítky

Kalendář událostí

Duben 2021
P Ú S Č P S N
 1234
567
FK Teplice vs FK Mladá Boleslav v MOL Cupu
8
Sluneta vs Děčín
910
FC Rapid UNL vs Žabinští vlci Brno
11
FK Teplice vs FK Mladá Boleslav
121314151617
Sluneta vs Královští Sokoli
FC Rapid UNL vs Helas Brno
18
19202122232425
2627282930EC

Fotograf pro sport a eventy

Hledáte fotografa

Weby partnerů