Zobrazit podle štítku Sport
Blades vs Vysočina Gladiators 9.6.2019

165 fotografií

Skokové závody Bukov 8.5.2019

556 fotografií

Skokové závody Bukov - Sportovní stáj Svobodová 
FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 8.5.2019

90 fotografií

FK Ústí nad Labem vs FK TOS Varnsdorf 0:2 (0:0)  
Blades UNL vs Prague Lions 5.5.2019

259 fotografií

Blades UNL vs Prague Lions 0:31 (0:7)   Blades UNL vs Prague Lions 5.5.2019 259 fotografií 123456►
Dračí lodě 2019 Vaňov

212 fotografií

Dračí lodě 2019 Vaňov  
ELBA DDM JU vs Letohrad 4.5.2019

113 fotografií

ELBA DDM JU vs Letohrad 1:0 (0:0; 0:0; 1:0) první utkání juniorské Play Off hokejbalu 
SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3

65 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 25.4.2019 Play OFF 3
SLUNETA vs Kolín 16.4.2019

88 fotografií

SLUNETA vs Kolín
Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice

196 fotografií

Ústecký Pohár 2019 v moderní gymnastice 
VC města Ústí v plavání 2019

379 fotografií

6. ročník VC města Ústí  v plavání 2019 
ELBA DDM vs Alpiq Kladno 13.4.2019

123 fotografií

ELBA DDM vs Alpiq Kladno 1:5 (0:3; 1:0; 0:2)  A-tým ústeckých hokejbalistů ani ve třetím čtvrtfinálovém utkání nestačil na velmi dobře hrající Kladno a sezóna 2018/2019 v CROSSDOCK EXTRALIZE je u konce. 
SLUNETA vs Svitavy 10.4.2019

103 fotografií

SLUNETA vs Svitavy 
BOX LIVE Ústí nad Labem IV.

153 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část IV.  Zápasy: 9) Michal Řehák (CZE) vs Robert Rosenberg (CZE); 10) Ali Eren Demirezen (TUR) vs Adnan Redzovic (BIH); Tomáš Šálek (CZE) vs Pavel Šour (CZE)  
BOX LIVE Ústí nad Labem III. 6.4.2019

188 fotografií

BOX LIVE Ústí nad Labem III. Titulový zápas organizace WBC o světový pás  ve váze Atomweight (46,27 kg/102 lbs) mezi Fabiána BYTYQI (CZE) vs Maria Soledad VARGAS (Mexico) vypsaný na 10 kol byl hlavním tahákem a zápasem večera 
BOX LIVE Ústí nad Labem II. 6.4.2019

88 fotografií

BOXING LIVE Ústí nad Labem – svátek profesionálního boxu, část II.  Zápasy: 5) Tomáš Tovačovský (CZE) vs Martin Kabrhel (CZE); 6) Radek Vařák (CZE) vs Michal Marek (CZE); Marián Džupka (SVK) vs Filip Grznár (CZE)  
Blades UNL vs Pardubice Stallions 7.4.2019

203 fotografií

Blades UNL vs Pardubice Stallions 9:20 (0:6, 3:0, 0:8, 6:6) Historicky první ukání Blades v nejvyšší soutěži Amerického fotbalu v ČR. Historicky první body Blades v Paddock lize obstaral Marek Hruboň, první touchdown se v závěru utkání zasloužil Jakub Imr. 
FC Rapid vs BOCA Juniors 5.4.2019

137 fotografií

FC Rapid vs BOCA Juniors 6:3 finále okresního přeboru futsalu 
Sluneta vs BK Opava 3.4.2019

76 fotografií

Sluneta vs BK Opava 78:84 
FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 1.4.2019

91 fotografií

FK Ústí nad Labem vs SK Dynamo Č. Budějovice 0:1 (0:0) 
SLUNETA vs EGOÉ Basket Brno 27.3.2019

142 fotografií

Stránky:1234567...70»