Spolupráce

Náš web je v Ústí nad Labem jediným serverem, na kterém se pravidelně prezentují sportovní fotografie z nejrůznějších sportovních akcí ústecka. Od roku 2020 prezentujeme fotografie z celé ČR respektive z akcí na kterých jsme se zúčastnili. Stránky Sporty Ústí najdete na Facebooku i na Instagramu. O umístěných sportovních fotografiích na stránkách se dozví jak pravidelní návštěvníci facebookové stránky Sporty Ústí tak fanoušci, přátelé, pořadatelé i samotní sportovci fotografovaných akcí. Naše stránky Sporty Ústí jsou otevřeny Všem sportovním klubům, spolkům, týmům, školám a všem druhům sportu i sportovních aktivit.
 

Pro pořadatele akcí:

Pokud pořádáte jakoukoliv sportovní akci, nábor či jinou akci  a chcete z této akce pořídit fotografie či fotoreport pro Vaše stránky, nebo pro jakékoliv jiné Vaše použití, kontaktujte nás mailem na adrese  dvoracekk.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 787 949. Konkrétní podmínky dojednáme v závislosti na Vašich požadavcích a typu akce.
Nabízíme:

*  FOTOREPORT
*  INDIVIDUÁLNÍ FOCENÍ
*  MOBILNÍ FOTOATELIER /šíře až 6m/
*  TISK FOTOGRAFIÍ PŘÍMO NA AKCI
*  FOTO KALENDÁŘE, FOTODÁRKY
*  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP , FLEXIBILITU A SPOLEHLIVOST


Reklama na stránkách:

Cena hlavního banneru je 500,- Kč / týden (963 x 272 pixelů)
Cena postranního banneru je 250,- Kč / týden (250 x 250 pixelů)
Cena spodního banneru je 150,- Kč / týden (libovolá velikost)
Cena banneru nad fotoreportáží je 200,- Kč za jeden banner
Cena  mediálního partnerství a podpory 1.000,- Kč/měsíc

 

Pro fotografy:

Nabízíme možnost umístit Vaše zdařilé fotografie z akcí na našem serveru. Zvláště vítáme formu dlouhodobější spolupráce.
V případě zájmu nás kontaktujte na: dvoracekk.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 787 949.